REGULAMIN

1. ZASADY OGÓLNE
 1. Wątki piszemy w komentarzach. 
 2. Bądźmy kulturalni, mili i uprzejmi dla siebie.
 3. Traktujmy siebie jak przyjaciół i twórzmy zgrany zespół.
 4. Każdy, kto chce do nas dołączyć powinien zapoznać się przynajmniej z częścią zakładek fabularnych. 
 5. Czas na przyjęcie zaproszenia na bloga i później na stworzenie postaci wynosi dwa tygodnie (razem cztery tygodnie).
 6. Jeśli ktoś chciałby dodać nową krainę lub coś zupełnie nowego albo coś ulepszyć lub poprawić niech podzieli się swoim pomysłem w zakładce administracja. Jesteśmy bardzo chętni na wszelkie propozycje tego typu.
 7. Jeśli ktoś zdecyduje się na dodanie własnej krainy lub czegokolwiek innego do zakładek, nie będzie miał prawa późniejszego jej usunięcia. Nie odbieramy wam praw autorskich, ale szanujmy nawzajem nasz czas, czy to na dodanie tych treści na bloga, czy stworzenie postaci przez innych autorów w tych krainach.
 8. Zachęcamy do pisania opowiadań, niekoniecznie muszą być one związane z waszą postacią.
 9. Starajmy się nie zaniedbywać wątków prowadzonych z innymi autorami.
 10. Urlopy zgłaszamy w zakładce administracja. Długość urlopu jest dowolna.
 11. Autorzy, którzy nie dadzą żadnego znaku życia na blogu przez miesiąc, zostaną zapytani mailowo o dalsze uczestnictwo. W przypadku braku odpowiedzi ich postacie zostaną usunięte ze spisu postaci.
 12. Rezygnację z udziału w blogu prosimy zostawić w zakładce Administracja.
 13. Po odejściu z bloga dajemy wam tydzień na ewentualne usunięcie lub skopiowanie waszych tekstów. Później zostaniecie usunięci z listy autorów.
 14. Autor, który został usunięty ale chciałby wrócić ze swoją starą postacią, ma taką możliwość. 
 15. Witajmy nowych autorów!

2. POSTAĆ
 1. Musi przynależeć do jednej z krain. Jeśli masz problem w jej wyborze skorzystaj z naszego quizu!
 2. Może pochodzić ze starożytnej krainy, ale powinno zostać to odpowiednio uzasadnione w KP.
 3. Może przynależeć do jednej z frakcji, ale nie jest to obowiązkowe.
 4. Wizerunek naszych postaci powinien być w miarę realny. Może być to zdjęcie, gif lub art. Można zarezerwować przy zapisie.
 5. Dajemy wam dużo swobody w tworzeniu postaci, więc dajcie się ponieść wyobraźni.
 6. Możecie prowadzić dowolną ilość postaci.

3. KARTA POSTACI
 1. Powinna zawierać: zdjęcie/art/gif (może być kilka), imię i ewentualnie nazwisko, miejsce aktualnego zamieszkania, opis (np. przedstawienie historii postaci, czym się zajmuje obecnie, charakter). Można również dodać inne elementy wedle własnej inwencji. 
 2. Do KP należy dodać następujące etykiety: "KP", imię postaci oraz nazwę krainy, z której pochodzi postać.
 3. Forma KP zależy od autora.
 4. Powinna być estetyczna.

4. POSTY
 1. Minimalny odstęp między postami to godzina.
 2. Wszystkie teksty, które wrzucacie na główną powinny zostać wyjustowane.
 3. Posty powinny zawierać odpowiednie w zależności od treści etykiety.

5. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Korzystanie ze strony eleseya.blogspot.com jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 ogólnego rozporządzenia UE o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia.
 1. W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa klienta użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować.
 2. Na blogu korzystamy z czatu oferowanego przez serwis shoutboxy.pl, który również wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niego, akceptujecie politykę prywatności serwisu.
 3. Podane przez was adresy e-mail nie są udostępniane osobom trzecim, ale mogą być wykorzystane przez administrację do prywatnego kontaktu. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w blogu, administracja usuwa je z listy autorów.
 4. Po odejściu z bloga administracja nie usuwa żadnych postów, ani innych tekstów należących do was. Możecie to jednak zrobić we własnym zakresie przed odejściem. Po usunięciu was z listy autorów również macie do tego prawo, w tym celu należy się skontaktować z administracją.
 5. Zarówno wasze dane osobowe (adresy e-mail) jak i treści udostępniane/przechowywane przez was na blogu mogą zostać w każdej chwili usunięte przez administrację na wyraźną prośbę.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz